Ukraine BLS Spain Visa: BLS International Services Ukraine Inc. is the legal identity of BLS International Services Ltd. in Ukraine

BLS Logo

Подайте заявку на отримання VISA
до Іспанії в Україні

Ласкаво просимо до BLS Візового Центру Іспанії в Україні.

BLS International Services Inc. Україна є офіційним представником BLS International Services Ltd. в Україні.
Головний офіс компанії знаходиться в місті Київ і наша компанія спеціалізується на наданні послуг у сфері візового обслуговування, оформлення паспортів, консульських послуг, нотаріального засвідчення та перекладу документів для дипломатичних місій по всьому Світу.

BLS International є надійним партнером Дипломатичних представництв з надання аутсорсингу віз, паспортів та атестаційних програм в Україні та за кордоном. Він обслуговує дипломатичні місії в 22 країнах через 101 офіс. і давно маємо репутацію професіоналів в області надання послуг в сфері візового обслуговування, оформлення паспортів, консульських послуг і додаткових видів обслуговування до вигоди наших клієнтів.. Щорічно в візових центрах компанії BLS International обробляється більш 14.3 мільйонів заяв на візи. В даний час наші візові центри розташовані в багатьох країнах, таких як Австрія, Польща, Литва, Іспанія, ОАЕ, Кувейт, Оман, Саудівська Аравія, Судан, Республіка Корея, Філіппіни, Сінгапур, Індія, Південна Африка та ін. Для ефективного обслуговування клієнтів в офісах нашої компанії працює більше 500 співробітників високої кваліфікації і з бездоганною репутацією.