blsspain-ukraine.com

BLS Logo

Подайте заявку на отримання VISA
до Іспанії в Україні

Короткострокова віза (максимальний термін перебування 90 днів)

КОРОТКОСТРОКОВІ ВІЗИ

Якщо Ви маєте намір перебувати в Іспанії протягом короткого періоду часу (до 90 днів), Вам необхідно отримати короткострокову візу.розрахунку допустимого терміну перебування по короткостроковій Шенгенській візі.

Віза дає можливість перебувати іноземцю в Іспанії та/чи інших Шенгенських країнах* протягом обмеженого періоду часу. Якщо Ви маєте намір перебувати в Іспанії протягом довшого періоду часу (більше ніж 90 днів), Вам необхідно подавати заяву на відкриття довгострокової візи безпосередньо до Посольства.

*Шенгенські країни: Австрія, Бельгія, Чеська Республіка, Данія, Естонія, Фінляндія, Франція, Німеччина, Греція, Угорщина, Ісландія, Італія, Латвія, Литва, Люксембург, Мальта, Нідерланди, Норвегія, Польща, Португалія, Словакія, Словенія, Іспанія, Швеція та Швейцарія.

Bажлива інформація

 • Візова заява повинна бути підписана заявником особисто і заповнюється виключно латинськими літерами. Для завантаження прикладу заповнення візової заяви, будь ласка натисніть тут
 • Паспорти з продовженим терміном дії прийматися до розгляду не будуть.
 • Мінімальний термін дії закордонного паспорту повинен бути більше трьох місяців з дати повернення. Закордонний паспорт повинен містити як мінімум дві незаповнені сторінки для віз (сторінки для особливих відміток не враховуються). У разі подорожі неповнолітніх, які вписані в паспорт одного з батьків, паспорт повинен містити додатково дві незаповнені сторінки для кожної дитини.
 • Потрібно надати окремий пакет документів (вказаних у списку документів для відповідного типу візи) для кожного заявника групи.
 • Неповнолітні, що вписані в паспорт одного з батьків, повинні мати окремо заповнену візову заяву.
 • Неповнолітні яким не виповнилося 18 років, мають право отримати візу в паспорт одного з батьків. Заявники яким виповнилося 16 років повинні мати паспорт громадянина.
 • Для неповнолітніх, що вписані в паспорт одного з батьків і яким виповнилося 5 років, обов’язково мати фото в паспорті батьків.
 • Прізвище в закордонному паспорті повинно співпадати з прізвищем у внутрішньому паспорті громадянина України.

Згідно з вимогами Посольства Іспанії, Візовий Центр не приймає документи якщо:

 • Фотографії відскановані або не відповідають вимогам, зазначеним на сайті.
 • Якщо дата поїздки раніше ніж 5 робочих днів або пізніше ніж 3 місяці.
 • Якщо термін дії паспорта подовжено.

Всі заявники/представники туристичних агенцій - повинні відкрити конверт та переконатись, що отримали свій паспорт.

Щоб переглянути перелік акредитованих туристичних агенцій, натисніть тут

Медичний страховий поліс має діяти в усіх країнах Шенгенської зони з мінімальним покриттям 30 000 євро. Медичний страховий поліс має покривати: невідкладну медичну допомогу, невідкладну госпіталізацію та репатріацію.

Щоб переглянути перелік акредитованих страхових компаній, натисніть тут